Про магазин

Britpart є провідним незалежним гуртовим продавцем запчастин і аксесуарів для автомобілів Land Rover.


Бренд “Britpart”є синонімом якісних запчастин для автомобілів Land Rover і компанія набула завидну репутацію у всьому світі. Протягом останніх 30 років, користувачі автомобілями марки Land Rover зі всього світі, визнали Britpart як бренд якому можна довіряти. Land Rover визнав Britpart як “Перевірений дистриб'ютор в Європі”  оригінальних запчастин для всіх Land Rover.
 
Конкурентоспроможні ціни
Britpart пропонує найбільш конкурентоспроможні ціни на запчастини і аксесуари до Land Rover у всьому світі. Протягом багатьох років роботи, ми знаємо, що найдешевше, в кінцевому рахунку, це не завжди кращий варіант. Ціна і якість повинні бути збалансовані.

Якість продукції
Britpart оцінюється за стандартами якості  Lloyds QualityAssurance BS EN ISO 9001:2008. Це означає, що строгий контроль якості на місці, забезпечує кожен проданий товар з нашого складу відповідає найсуворішим стандартам. Britpart має більше 20 000 артикулів починаючи з ущільнювачів та прокладок закінчуючи двигунами і вихлопними системами. Клієнти можуть вибрати запчастини фірми Britpart, O.E.M. (замінник якості оригінал) і Land Rover оригінальні запчастини; вся продукція доставляється оперативно і за  конкурентними цінами. Все, що необхідно для обслуговування, ремонту, відновлення або навіть реконструкції будь-якого Land Rover може бути поставлено з Britpart, що дозволяє клієнтам замовляти все, що для цього потрібно.
Якість Аксесуарів
Britpart має в наявності всі найновіші аксесуари, потрібні для рестайлінгу Вашого Land Rover, незалежно від моделі, щоб відмінно виглядати на дорозі і краще експлуатувати Ваш автомобіль. Від коліс до багажників, Britpart має все, щоб гарантувати, що Ви не побачите два однакових Land Rover на дорозі.

Обслуговування клієнтів

Britpart має обізнану команду професіоналів, яка допоможе оперативно і якісно проконсультувати клієнта і підібрати відповідні запчастини.
Ми підтримуємо роздрібну і гуртову торгівлю та постачання запчастин для автомобілів Land Rover включаючи Defender, Range Rover, Range Rover Sport, Evoque, Discovery, Discovery Sport і Freelander.

Швидка доставка
Доставка запчастин відбувається на протязі 1-3 днів, завдяки наявного складу з найменуваннями більше ніж 12 000 артикулів.
 
Наявність запасів
Britpart має найбільший сток оригінальних та замінних якісних запчастин для автомобілів Land Rover у Великобританії і Європі. Ми в змозі виконати замовлення зі складу швидко, для всіх наших клієнтів, Великобританії, Європи, України або міжнародним, державним чи приватним замовникам.
 
Britpart завжди швидко реагує на потреби ринку запчастин для всіх автомобілів Land Rover, з метою надати клієнтам саме те, що вони хочуть, коли вони цього хочуть. Запчастини вже є давно основою бізнесу Britpart, причому багато запчастин просто можуть бути недоступні з інших джерел; проте, на сьогоднішній день аксесуари є важливою частиною бізнесу, так як власники старих і нових автомобілів Land Rover, модернізують та переробляють свої транспортні засоби, під свої індивідуальні смаки і життєві потреби; все, що потрібно тепер доступно з Britpart.